Prečo milujem: Garnier Skin Cleansing dvojfázová micelárna voda 3v1

img_1217

Prečo milujem produkty Bobbi Brown bol môj prvý blogový príspevok a preto som sa rozhodla, že by som z toho spravila sériu a pravidelne by som písala posty o produktoch, ktoré podľa mňa stoja za to vyskúšať, pretože splnia to, čo reklama alebo popis na obale sľubuje. A kedy je lešie začať ako na Nový rok? Dnes by som chcela hovoriť o Garnier Skin Cleansing dvojfázovej micelárnej vode 3v1.

img_1210

Táto micelárna voda sľubuje, že eliminuje nečistoty, odstraňuje všetky druhy makeupu a upokojuje pleť jedným ťahom. Ako už nadpis napovedá toto bude pozitívne hodnotenie 🙂 .Musím sa priznať, že dlhú dobu som bola verná micelárnej vode od Biodermy pre preblematickú pleť. Okrem nej som vyskúšala aj jednu od Vichy. Dôvodom, prečo som sa dvojfázovú micelárnu vodu od Garnier rozhodla vyskúšať je, že som videla na Youtube niekoľko videí, v ktorých bola spomenutá s veľmi pozitívnymi hodnoteniami. Tak som si povedala, že musím zistiť, či je ten rozruch okolo nej naozaj zaslúžený.

img_1193

img_1206

Myslím, že môžem bez hanby napísať, že je to najlepšia micelárna voda, ktorú môžete kúpiť v drogérii. Dokonca by som zašla až tak ďaleko, že poviem, že je lepšia ako micelárne vody luxusnejších značiek, napríklad taká micelárna voda od Vichy sa s ňou nedá ani porovnať. Garnier Skin Cleansing dvojfázovú micelárnu vodu používam večer na odstánenenie makeupu a nečistôt po celom dni. Podrobila som ju dokonca skúške v podobe odstránenia vodeodolnej maskary, keďže obsahuje aj olejovú zložku, a bola som veľmi milo prekvapená , tým že ju bez problémov odstránila na prvýkrát.

Vyskúšali ste už túto micelárnu vodu od Garnier aj vy? Ak áno, dajte mi vedieť ako ste s ňou boli spokojné v komentároch.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s