Čo som dostala na Vianoce/What I got for Christmas 2016

img_1934

img_1935Keď som si dnes zapla Youtube tak na mňa hneď začali vyskakovať videá s názvom What I got for Christmas a pri sledovaní toho, čo moji obľúbení Youtuberi dostali na Vianoce ma napadlo, že by nebolo od veci napísať blogový post o tom, čím Ježiško obdaroval mňa 🙂 a musím povedať, že tento rok bol naozaj bohatý. Samozrejme som za všetko, čo som dostala nesmierne vďačná.

img_1936

img_1937

img_1938

Kniha Fashion Designers A-Z (Vydavateľstvo Taschen)

img_1955

img_1961

Pamätám sa keď som túto knihu prvýkrát uvidela, túším to bolo v Panta Rhei, a pomyslela som si, že si ju musím určite kúpiť. Keď som si ju tieto Vianoce našla pod stromčekom bola som vo vytŕžení.

img_1962

V knihe nájdete tých najlepších návrhárov za posledných približne 150 rokov, plus fotky ich ikonických návrhov, ktoré môžete vidieť aj naživo v múzeu FIT v jeho stálej expozícii.

img_1964

img_1966

img_1967

img_1968

Ponožky Happy Socks

img_1950

img_1953

Veselé ponožky alebo Happy Socks pochádzajú zo Švédska a v roku 2008 túto značku založili Viktor Tell a Mikael Söderlindh. Odvtedy sa tieto pestrofarebné ponožky stali doslova hitom po celom svete, existujú dokonca aj ich napodobeniny. Tieto Vianoce si našli cestu aj pod môj stromček a veľmi sa z toho teším. V balíčku boli štyri páry ponožiek, ale ja som nafotila len tri lebo štvrtý bol práve v práčke.

Trio tuhých mydiel L’Occcitane

img_1979

Mydlá L’Occitane používam už niekoľko rokov a musím povedať, že sú, aspoň podľa mňa, najlepšie. Táto francúzska značka používa len prírodné ingrediencie a to nielen do mydiel, ale do všetkých svojich produktov.

img_1978

Ja som si tento rok našla pod stromčekom balíček, v ktorom boli tri mydlá s vôňou pínií, čerešňových kvetov a rúží.

Kartovník Prada

img_1980

img_1981

img_1982

V posledných mesiacoch som si všimla, že kartovník sa stáva čoraz populárnejším a veľakrát nahradí celú peňaženku. Je totiž malý, skladný a ak si zvolíte správnu farbu v kabelke ho jednoducho nájdete ;). Ja som po jednom takom už dlho túžila lebo peňaženka, ktorú teraz mám je síce krásna, ale trochu vačšia, takže sa mi nezmestí do každej kabelky, ktorú mám, respektíve zmestí, ale potom už do tej kabelky nenapchám nič iné. Dokonca ani kľúče nie. Kartovník je preto ideálnym riešením. Ten môj má v predu jednu priehradku, kde sa zmestia dve karty, rovnako aj na zadnej strane a v strede je ešte jedna. Mám v ňom všetky potrebné doklady, platobné karty a ak veľmi chcem zmestí sa mi tam aj pár vernostných kariet z mojich obľúbených obchodov. Alebo si môžem do stredného vrecka schovať nejakú hotovosť, pretože nie všade sa ešte dá platiť kartou.

Ak sa vám niečo z toho, čo som dostala zapáčilo natoľko, že by ste si to chceli sami kúpiť alebo niekomu darovať, stčí kliknúť na nadpisy jednotlivých darčekov a dostanete sa na stránky, kde si ich môžete objednať. Dúfam, že aj vy ste mali rovnako krásne Vianoce ako ja a dostali ste pod stromček, čo ste si želali. Napíšte mi do komentárov, čo to bolo, som veľmi zvedavá 🙂 ! Na záver by som vám všetkým chcela popriať šťastný Nový rok, veľa zdravia a úspechov!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s