Kenzo x H&M sa blíži!

Po masívnom úspechu BalmainxH&M z minulého roka, H&M prichádza s ďašou spoluprácou so známou luxusnou značkou. Tentokrát je to Kenzo. Kolekcia bude uvedená do predaja vo vybraných obchodovch a online 3.novembra. Hoci prvých pár fotiek z kampane sme mohli vidieť už v júli, H&M až teraz predstavilo lookbook ku kolekcii, ktorá obsahuje 41 modelov, vrátane 19 pánskych.

Dizajnérske duo Carol Lim and Humberto Leon do svojej kampane obsadili ako modelov naozaj rozmanitú skupinu ľudí z kreatívneho priemyslu – spisovateľku a aktivistku Amy Sall, fotografa Youngjun Koo, umelkyňu and DJ-ku Julianu Huxtable, hudobníka Oko Ebombo, módnu editorku Harriet Verney, vizážistku Isamayu Ffrench, umelkyňu Ingrid, hudobníčku Anna of the North, modela a rapera Le1fa, modelky Mae Lapres, Hao Liu, Selenu Forrest a Juliu Banas a modelov Toma Gaskina a Pierra Painchauda. Kolekcia je plná zvieracích motívov v žiarivých farbách a maxi šiat s jasným statusom “Som módna ikona”. Pre tých, ktorým sa tieto kúsky zdajú príliš výstredné a nie sú ich štýl, je tu široká ponuka doplnkov ako slnečné okuliare, plátené tašky vyzerajúce ako nákupné tašky Kenzo, po lakte dlhé rukavice, šiltovky, pletené čapice, kabelky cez plece, gumáky, flip-flopy, ponožky a členkové čižmy.

Ja osobne sa na túto kolekciu veľmi teším. Snáď sa mi konečne, tento rok podarí ukoristiť si aspoň jeden dizajnérsky kúsok za zlomok ceny, ktorú by som musela zaplatiť, ak by som zašla do butiku Kenzo. Minulý rok keď bola do obchodov uvedená kolekcia v spolupráci s Balmain sa všetko vypredalo v sekunde a ja som sa ani nedostala do obchodu. Tak si držím palce, aby to tento rok dopadlo lepšie 🙂 .

V galérii si môžete prezrieť všetkých 41 lookov z kolekcie KenzoxH&M.

Tak čo, ako sa vám páči kolekcia KenzoxH&M? Napíšte mi do komentárov!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s