Paris Fashion Week S/S 2017 – Elie Saab

V predchádzajúcich blogových príspevkoch o parížskom fashion weeku som vám priblížila kolekcie Saint Laurent, Chloé, Balmain a Christian Dior. Dnes som si pripravila článok o priam hviezdnej kolekcii libanonského návrhára Elieho Saaba. Prehliadka sa konala v Tuilerieských záhradách a pozvaných na ňu bolo okolo 600 hostí. Všetci bez výnimky, samozrejme, prišli oblečení od hlavy po päty v kúskoch značky Elie Saab.

Zapnite si Abbu, milé dámy, disko je späť! Aspoň tak to vyzeralo na prehliadke. Kam ste sa len pozreli všade boli samé hviezdy, či už na viacfarebných minišatách alebo pásikavých večerných róbach. V jednom z týchto modelov sa dalo ľahko predstaviť napríklad Biancu Jagger ako vychádza z legendárneho Studio 54. Ďalej nasledovali hodvábne kúsky vo farbách dúhy so skladanými sukňami. Väčšina šiat mala také hlboké výstrihy až to hraničilo s neslušnosťou, ale ak máte čo ukázať, prečo nie 😉 ?

Nebolo to však len o úchvatných šatách, na móle ste mohli vidieť aj hviezdičkový overal s kovovými odleskami alebo zlatý nohavicový kostým, ktorý priamo kričal tie roky 70-te 🙂 . Neviem, čím to je, ale vždy keď Elie Saab predstaví novú kolekciu, chcem z nej všetko a hneď. Jediná škoda je, že si to nemôžem dovoliť, ale ktovie možno o pár rokov…

V galérii môžete spolu s mnou obdivovať všetkých 54 modelov, ktoré Elie Saab na budúcu jar a leto navrhol.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/elie-saab/slideshow/collection

Ako sa vám páčila ready-to-wear kolekcia Elie Saab na jar a leto 2017? Napíšte mi do komentárov!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s