Milan Fashion Week S/S 2017 – Dolce&Gabbana

Milánsky fashion week sa síce už skončil, ale predtým ako začnem písať o tom, aké kolekcie si pre nás pripravili francúzski návrhári, musela som pridať ešte jeden blogový príspevok o módnej show Dolce&Gabbana.

Prehliadka kolekcie Dolce&Gabbana na jar a leto 2017 bola skvelým príkladom toho ako sa mení spôsob uvádzania kolekcií na trh. Na jednej strane máme Stefana Gabbanu, ktorý je social media geekom, a na druhej Domenica Dolceho, ktorý sa postará o nádherné strhihy a luxusné materiály. Táto talianska značka bola medzi prvými, ktoré vysielali svoje prehliadky naživo a pozvali si do prvej rady známych blogerov. Tento rok si na svoju prehliadku pozvali 20 tzv. “millenials”, medzi ktorými nechýbali Lucky Blue Smith a jeho sestra, Luka Sabbat alebo Cameron Dallas. Show sa začala predstavením pouličných tanečníkov z Neapola.

Potom vyšli na mólo modelky v kúskoch typických pre tento taliansky módny dom. Vidieť ste mohli letné šaty s potlačou cestovín, morského jedla a zmrzliny alebo trblietavé vojenské bundy a saká. Okrem toho sa modelky na konci prehliadky prešli po móle v jednoduchých bielych tričkách s veľkým logom D&G. Za zmienku stoja aj  doplnky. Mne sa najviac páčili sandáliky so svietiacim opätkom.

Na prehliadke Domenico Dolce a Stefano Gabbana predviedli neuveriteľných 91 modelov a vy si ich môžete teraz všetky prezrieť v galérii.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/dolce-gabbana/slideshow/collection

Vedeli by ste si niektorý z kúskov predstaviť vo svojom šatníku? Ak áno, dajte mi vedieť v komentároch!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s