Milan Fashion Week S/S 2017 – Fendi

Milánsky fashion week ponúka toľko krásnych kolekcií, že som neodolala a pripravila som pre vás na dnes ešte jeden príspevok k tomu raňajšiemu o Gucci. Tento bude o ďalšej talianskej značke Fendi.

Po obrovskom úspechu haute couture kolekcie, keď Karl Lagerfeld and Silvia Venturini Fendi poslali svoje modelky, aby sa prešli po vode fontány di Trevi, prichádzajú títo dvaja umelci s rovnako úchvatnou ready-to-wear kolekciou na jar a leto 2017. Na prehliadke sa striedali na jednej strane uniformné pásiky a športové pletené topánky (áno, čítate správne topánky) a na druhej strane kúsky z brokátu alebo hodvábu.

Karl Lagerfeld je majstrom v mixovaní štýlov rôznych dekád a ani teraz tomu nebolo inak. Na prehliadke ste mohli vidieť modelky v zásterách z pozlátenej látky uviazané cez nohavice nazberkané pri členkoch. Krásne boli ľahké letné šaty broskyňovej farby v štýle 20.rokov minulého storočia a nepohrdla by som ani priesvitnou blúzkou z organzy s midi sukňou. Doplnky boli rovnako jedinečné ako samotná kolekcia. Fendi predstavil ručne pokreslené kabelky s hrubými ramienkami. O pletených topánkach by sa pravdepodobne dal napísať jeden samostatný blogový príspevok, veď už len to ako boli vyrobené, nespomínam si na žiadneho iného dizajnéra alebo značku ktorá by mala pletené topánky.

V galérii si môžete pozrieť celú ready-to-wear kolekciu na jar a leto 2017.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/fendi/slideshow/collection

Páčila sa vám Fendi kolekcia viac ako tá Gucci? Napíšte mi svoj názor do komentárov.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s