London Fashion Week S/S 2017 – Topshop Unique

Londýnsky fashion week sa dostal do svojej druhej polovice. Včera ste mohli obdivovať kolekciu Versus Versace a dnes to bude Topshop Unique.

Dievčatá sa chcú baviť…to bola téma kolekcie Topshop Unique na jar a leto 2017. Prehliadka sa niesla v štýle 80. rokov a konala v priestoroch dvoch najväčších klubov tých čias – Camden Palace a Blitz. Exhibicionizmus bol vtedy must – have, kolekcia ponúkla skôr uvoľnenú biznis verziu, až na lesklé čierne vinylové nohavice a sukne s rozparkom do pol stehien a priesvitné bandážové šaty. Najviac pozornosti si vyslúžili vrecovité montérky doplnené bodičkom alebo navrstvené pod trečkotom s cropped svetrom. Ďalším kúskom, ktorý treba spomenúť, boli romantické kvetinové šaty, ktoré mala modelka oblečené spolu s oversized denimovou bundou s veľkou vyšívanou ružou na chrbte.

Ako mnohí ďalší veľkí hráči v módnom priemysle aj Topshop sa rozhodol zavieť nákupný model see-now-buy-now, čiže všetky kúsky, ste si mohli hneď po prehliadke rovno kúpiť, rovnako je už všetko dostupné online. Napríklad športové sako so zebrými pruhmi je skvelým kúskom do nepredvídateľného jesenného počasia a midi šaty s rovnakým vzorom sú skvelou alternatívou pre všetky párty dievčatá, ktoré sú už unavené z aktuálneho jesenného trendu leopardích škvŕn.

Sestra Kate Moss Lottie sedela v prvom rade spolu s ďalšími dôležitým ľudmi dnešného sveta sociálnych médií, nechýbala napríklad dcéra Noel Gallagher Anaïs. Tak ako mnoho mladých žien nakupujúcich oblečenie značky Topshop, ich módny vkus a nákupné zvyky sú ovplyvnené sociálnymi platformami ako Snapchat a preto je dôležité byť vždy popredu pri zákazníkoch, ktorí sú zvyknutí mať všetko teraz a hneď.

Všetkých 36 modelov kolekcie si môžete prezrieť v galérii.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/topshop-unique/slideshow/collection

Páčil sa vám niektorý kúsok z kolecie? A čo 80. roky, ste ich fanúšičkou? Dajte mi vedieť v komentároch!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s