London Fashion Week S/S 2017 – Versus Versace

Donatella Versace tento rok oslavuje 20. výročie od založenia svojej cenovo dostupnejšej línie Versus Versace a znovu sa snaží spojiť so svojím Versus dievčaťom práve touto kolekciou. Versus dievča je takzvaná bad girl, rebelka, ktorá s radosťou porušuje pravidlá.

S Bellou Hadid oblečenou prakticky len v čiernej koženej bunde a robustných motorkárskych čižmách, je takmer isté, že všetci sme pochopili aké je posolstvo značky Versus Versace. Bellina sestra Gigi a jej priateľ Zayn Malik sedeli v prvom rade a vytvorili tak potrebný mediálny rozruch. Prehliadka sa konala v suteréne University of Westminster. V snahe zaujať mladých zákazníkov, pre ktorých je Versus Versace určená, Donatella povedala, že sa snaží znížíť ceny jednotlivých modelov, aby boli dostupné napríklad aj pre študentov University of Westminster. “Rozdiel medzi dneškom a časmi, keď som líniu Versus Versace založila je v tom, že teraz sú dostupné nové techniky spracovania látok a kovov, ktoré sa dajú použiť,” povedala Donatella.

Ready-to-wear kolekcia pre jar a leto 2017 sa skladala prevažne z párty outfitov ako napríklad úzkych šiat, kúskov kombinujúcich športové prvky a príliš krátkej MA-1 bundy. Donatella si, ale nechala to najlepšie na koniec, detail v podobe strieborného kovového úpletu. Vysel po stranách malých čiernych kokteilových šiat (little black dress). Mne osobne to trochu pripomínalo materiál, z ktorého sa vyrábali železné košele pre rytierov v stredoveku.

Na prehliadke ste mohli vidieť 42 modelov, ktoré nájdete v galérii.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/versus-versace/slideshow/collection

Ktorý kúsok podľa vás najviac zosobňuje bad girl značky Versus Versace? Napíšte mi do komentárov, teším sa na vaše návrhy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s