New York Fashion Week S/S 2017 – Marchesa

Ak ste čítali moje predchádzajúce blogové príspevky tak, už viete ako vyzerali ready-to-wear kolekcie EscadaRed Valentino, Kate Spade, Diane von FurstenbergVikctoria BeckhamCarolina Herrera, Oscar de la Renta a Vera Wang.

Návrhárske duo Georgina Chapman a Keren Craig, ktoré stoja za značkou Marchesa si pre newyorský fashion week pripravili skutočné skvostnú kolekciu, ktorá bola ako vždy veľmi ženská. Návhárky sa sa pri jej tvorbe nechali inšpirovať východom slnka a pestrou paletou farieb, ktorú možno pri tom vidieť na oblohe. Všade kde ste sa pozreli bola červeno – ružová, modro – fialová a žlto – oranžová. Ucelenosť kolekcie rozbila žiarivo zlatá róba ušitá v starogréckom štýle. Kvetinové aplikácie boli ďalším poznávacím znamením. Mnohí návrhári a značky tento rok predviedli na svojich prehliadkach kúsky v žiarivých a sýtych farbách, čo nebol prípad dua Marchesa. Ako sme zvyknutí už z minulosti tieto dve dámy nikdy veľmi nenasledovali trendy.

Nemôžem si pomôcť, ale pri tom všetkom tyle, tafte, kvetinových aplikáciách a  farbách ranného zore som mala pocit, že modelky akoby vyšli priamo z niektorej Disneyho rozprávky. Nakoniec, ale to až tak nevadí, keďže drvivú vačšinu klientely značky Marchesa tvoria hollywoodske hviezdy a hviezdičky. Na červený koberc sa nič nehodí viac ako práve ich skvostné róby a s blížiacimi sa Emmy Awards (budú sa konať už tento víkend) si určite hneď nájdu svoje majiteľky.

Ready-to-wear kolekcia obsahovala 34 modelov, ktoré môžete teraz obdivovať v galérii.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/marchesa/slideshow/collection

Ktorý kúsok z kolekcie by ste si na červený koberec obliekli vy? Napíšte mi do komentárov!

Advertisements

One comment

  1. nina webb · September 16, 2016

    Gorgeous photos! Marchesa designs are always stunning.

    Xo Nina

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s