New York Fashion Week S/S 2017 – Oscar de la Renta

New York fashion week S/S 2017 sa síce včera skončil, ale ja som sa rozhodla k doterajším blogovým príspevkom o Escade, Red Valentino, Kate Spade, Diane von FurstenbergVikctoria Beckham a Carolina Herrera pridať pár ďalších o značkách, ktorých kolekcie sa mi páčili a som presvedčená, že sa budú aj vám. Dnes to bude Oscar de la Renta.

Takmer pre dvoma týždňami sa dostala von správa, že kreatívne vedenie značky Oscar de la Renta preberajú Laura Kim a Fernando Garcia. Títo dvaja v súčasnosti navrhujú aj pod vlastnou značkou Monse. Avšak kolekciu, o ktorej tento blogový príspevok je, navrhol 10 – členný štúdiový tím. Laura Kim a Fernando Garcia si prehliadku, ešte pre tento krát, užili ako diváci z prvej rady. Musím uznať, že hoci táto kolekcia je považovaná len za akúsi do počtu, kým sa naplno nepustia do práce Kimová a Garcia, “supľujúci” tím návrhárov urobil kus dobrej práce.

Kolekcia nasledovala  dedičstvo Oscara de la Rentu a bola plná koktejlových a večerných šiat. Nechýbali ani úpletové kostýmy alebo vzdušné hippie šaty, prekvapujúcim prvkom kolekcie bolo safari sako a ružová taftová roba, ktorá tohtoročnú prêt-à-porter kolekciu pre jar a leto 2017 uzatvárala. Mňa absolútne uchvátili biele korzetové šaty so zlatým vyšívanim a čierna róba ozdobená perlami. Jednotlivé modely boli doplnené sandálmi bez opätku, ktoré tomu celému dodali mladistvý nádych.

Kolekcia má 45 modelov a vy si môžete v galérii vychutnať 25 najvýnimočnejších z nich.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/oscar-de-la-renta/slideshow/collection

Vedeli by ste si vybrať? Dajte mi vedieť v komentároch.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s