New York Fashion Week S/S 2017 – Victoria Beckham

V nedeľu ráno predviedla svoju kolekciu na newyorskom fashion weeku aj Viktória Beckham a práve o nej bude tento blogový príspevok. Ak ste nestihli, prečítajte si aj o najnovších ready-to-wear kolekciách značiek  EscadaRed Valentino, Kate Spade a Diane von Furstenberg.

Ak by ste si prezreli paparazzi zábery Viktórie z predchádzajúcich dní, mohli ste si vytvoriť celkom dobrú predstavu, akým smerom sa jej ready-to-wear kolekcia bude uberať. Vlastne celé leto ju bolo vidieť v oblečnú v omnoho uvoľnenejších kúskoch ako sme boli zvyknutí. Napríklad pred pár dňami mala oblečené široké nohavice pripmínajúce pyžamo, to by sa kedysi stať nemohlo. Čím ďalej tým viac sa Viktória vo svojich návrhoch vzďaľuje od úzkych púzdrových šiat, ktoré tvorili základ jej prvých kolekcií. Túto sezónu sa sústredila na hlboké výstrihy odhľujúce podprsenky pod šatami a tričkami. Podprsenka bola vo všeobecnosti jedným z nosných prvkov celej kolekcie. Väčšinu lookov potom skombinovala s plátenými alebo koženými čižmami po kolená a bez opätku.

Najsilnejšou stránkou kolekcie boli bohaté a jasné farby. Pepermintovo zelená a orgovánovo fialová farba pokrčeného zamatu, ktorý bol použitý na vačšinu modelov, boli jednoducho úžasné a oranžové úpletové šaty vám doslova vyrazili dych. Ďalej nechala bielu kožu potlačiť romantickým kvetinovým motívom.

V galérii k článku môžete obdivovať celú kolekciu, ktorá sa skladá z 34 modelov.

Zdroj fotiek:  http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/victoria-beckham/slideshow/collection

Neviem ako vy, ale ja som bola doslova unesená práve z tých oranžových šiat, ktoré som spomenula vyššie, ale aj hodvábny tmavomodrý oblek by som neomietla. Jediná škoda je, že si neviem dosť dobre predstaviť, kde by som ho nosila. Móda nie je vždy o nositeľnosti, však? Čo si o tom myslíte vy? Napíšte mi v komentároch!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s