New York Fashion Week S/S 2017 – Kate Spade

New York fashion week S/S 2017 je v plnom prúde a vy ste si doteraz mohli prečítať aké boli reday-to-wear kolekcie nemeckej značky Escada a talianskeho Red Valentino.

Kate Spade patrí medzi ikonické newyorské módne značky. Bolo teda prirodzené, že tohtoročná ready-to-wear prehliadka kolekcie na jar/leto 2017 sa konala na streche jedného z najznámejších hotelov v New Yorku NoMad. Napriek miestu konania prehliadka bola všetko len nie mestská, celý čas hrala andalúzska hudba a celé dianie bolo miestami prerušované predstaveniami brušných tanečníc. Zatiaľčo čašníci v bielom ponúkali pozvaným hosťom čaj. Inšpirácia Marokom sa veľmi pekne dopĺňala s kalsickým preppy štýlom tejto newyorskej značky. Nechýbali ani pre Kate Spade typické blúzky s golierom zapnutým až ku krku, prísny look zmiernili kvety vyšité na hrudi.

Odmeranosť modelov bola zjemnená vzdušnými siluetami. Šaty boli ušité v omnoho bohémskejšom štýle ako sme boli u Kate Spade doteraz zvyknutí. Doplnky a topánky boli rovnako ladené do marockého štýlu, napríklad slamená taška v tvare ťavy alebo kožené sandáliky s hrubým opätkom ozdobené strpacami. Verím, že nejden z kúskov tohtoročnej ready-to-wear kolekcie na jar/leto 2017 si nájde cestu do šatníka newyorských dám z Upper East Side. Keby som mohla, ja by som si vzala biele čipkové šaty tesne pod kolená s dlhými rukávmi ako stvorené na jarnú prechádzku po meste. Takisto ma dostala kvetinová midi sukňa s jednoduchou bielou košeľou a šatkou okolo krku s rovnakým kvetinovým motívom ako je na sukni, pre mňa dokonalý outfit do práce.

V galérii k článku si môžete prezrieť všetkých 30 modelov.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/kate-spade-new-york/slideshow/collection

Ako vždy napíšte mi do komentárov, ktorý kúsok by ste si najradšej obliekli vy!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s