New York Fashion Week S/S 2017 – Red Valentino

V predchádzajúcom príspevku ste si mohli prečítať o najnovšej ready-to-wear kolekcii Escada a dnes to bude Red Valentino, cenovo dostupnejšia línia talianskeho módneho domu Valentino.

Pierpaolo Piccioli, teraz už jediný kreatívny riaditeľ pre Valentino, sa inšpiroval pri vytváraní ready-to-wear kolekcie pre jar a leto 2017 kalifornskou skupinou Beach Boys. Celkovo sa prehliadka niesla v duchu letnej bezstarostnosti. Objavili sa vzdušné háčkované topy a šaty v základných farbách, na ktorých boli vyobrazené slnko, oblaky a čajky; bowlingové košele s vyšívanými kvetmi; bombery; polychromatické strapce a náhrdelníky z korálok; a odvážne kúsky s plameniakovou potlačou.

Najzaujímavejším prvkom Red Valentino ready-to-wear kolekcie bol denim. Značka predviedla široké džínsy a overal, ktoré vyzerali akoby vyblednuté od častého nosenia a prania. Tieto dva kúsky rozhodne zajmú všetky kalifornsky – zmýšľajúce ženy po celom svete. Ja osobne k nim však patriť nebudem, takéto prevedenie džínsoviny nie je absolútne môj štýl. Naopak ľahké letné šaty alebo pásikavú bomberu, dokonca aj kraťase s splameniakmi by som si do svojho šatníka na budúcoročnú sezónu jar/leto veľmi rada pridala. V kolekcii nechýbali ani doplnky, či už kožené sandáliky s dúhovými korálkami alebo príveskami v tvare hviezdy. Zhrnuté a podčiarknuté Red Valentino sa pri tejto kolekcii zviezol na pohodovej surferskej vlne.

V galérii si teraz budete môcť prezrieť všetkých 40 modelov ready-to-wear kolekcie.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/red-valentino/slideshow/collection

Na záver by som chcela vedieť, ktoré modely sa vám páčili najviac. Bola Red Valentino prehliadka lepšia ako Escada? Napíšte mi do komentárov!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s