New York Fashion Week S/S 2017 – Escada

V prvom blogovom príspevku o jesennom New Nork fashion weeku vám predstavím najnovšiu ready-to-wear kolekciu značky Escada. Kreatívny riaditeľ Daniel Wingate sa pri vytváraní tejto kolekcie inšpiroval Afrikou. Módny dom tento rok oslavuje 40. výročie od vzniku, takže okrem Safari bol na modeloch vidieť aj vplyv 70. rokov. Tieto dve témy, ale spolu fungovali vynikajúco a Escada predstavila veľmi peknú kolekciu na nadchádzajúcu jar a leto 2017.

Ready-to-wear kolekcia sa skladala z 26 návrhov a nechýbali v nej pásikavé šaty alebo topy odkrývajúce ramená (trend, ktorých dosiahol minulú sezónu obrovský úspech a je stále veľmi aktuálny) v zemitých farbách, ktoré zosobňovali inšpiráciu Afrikou, zatiaľčo pásikavý top okolo krku alebo čierna róba ušitá z ľahkého materiálu s nadýchanými rukávmi predstavovali disko štýl 70. rokov.

Nechýbali však ani klasické kúsky, ktoré vždy boli silnou stránkou značky Escada, napríklad ste mohli obdivovať nohavice s vysokým pásom a ozdobnými gombíkmi alebo tenčkoty vo farbách korenia. Najlepším kúskom celej kolekcie bol ale biely nohavicový kostým, ktorý je pre módny dom Escada príznačný. Sako malo výborný strih a celkový dojem ozvláštnil čierny tkaný opasok, ktorý fungoval ako zapínanie namiesto gombíka.

V galérii si môžete prezrieť všetkých 26 modelov ready-to-wear kolekcie značky Escada pre jar/leto 2017.

Zdroj fotiek: http://www.vogue.com/fashion-shows/spring-2017-ready-to-wear/escada/slideshow/collection

Ktorý kúsok z kolekcie sa vám páčil najviac? Napíšte mi v komentároch! Tiež mi dajte vedieť, o ktorých značkách alebo návrhároch by ste si chceli nabudúce prečítať a ja sa posnažím pre vás pripraviť článok práve o ich kolekcii.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s