Zoella Beauty Haul

Zoella Beauty Products

Zoella, vlastným menom Zoe Sugg, patrí medzi najúspešnejších Youtuberov na svete. Ja ju sledujem síce asi len rok, ale úplne ju zbožňujem. Je veľmi milá a bezprostredná a aj vďaka tomu má na Youtube viac ako 11 miliónov followerov. Jej úspech je až taký veľký, že v roku 2014 predstavila svoju vlastnú značku kozmetiky Zoella Beauty, ktorá sa okamžite stala megaúspešnou. Odvtedy uviedla na trh ďalšie dve produktové rady, limitovanú Vianočnú edíciu a potom ovocnú Tutty Fruity. V máji tohto roka priniesla na trh novú radu produktov s názvom Sweet Inspirations. Tá sa skladá z telového spreja Sweet Inspirations, telového balzamu Body Fondant, sprchového mlieka Bath Latte, šumivých kociek do kúpeľa Le Fizz, kúpeľovej soli Sugar Dip, telového mlieka Double Créme a dvoch kozmetických taštičiek Life is Sweet a Candy Clutch. Keďže moja peňaženka nie je bezodná 😦 nemohla som si dovoliť kúpiť všetky produkty z jej novej rady, ale tie, ktoré som nakoniec vybrala 🙂 vám predstavím v tomto blogovom príspevku.

Body Fondant

Body Fondant

Body Fondant je trblietavý telový balzam, ktorý rozjasní vašu pokožku a dodá jej nádherný a zdravý lesk. Pre mňa je je jeho najväčšou prednosťou vôňa, a vonia skutočne nádherne. Mám rada sladké vône a Body Fondant vonia ako moje obľúbené makrónky. Myslím si, že je určený predovšetkým na leto, keď sme všetky krásne opálené a nič nevyzerá lepšie ako opálená pokožka s trochou trblietok. Jediná vec, ktorá mi na  Body Fondant nevyhovuje je aplikácia, balzam sa totž veľmi ťažko nanáša. Súčasťou balenia je aj hrozne zlatý aplikátor s čipkou, ktorý má slúžiť na nanášanie balzamu na telo. Pôvodne som si myslela, že len jemne prejdem po povrchu balzamu, ktorý je inak v tuhej forme, nanesiem ho na pokožku a budem sa krásne trblietať. Bohužiaľ v praxi to tak nebolo. Ak som chcela vidieť nejaké skutočné trblietanie tak som musela aplikátorom skutočne pritlačiť, aby sa mi naň dostalo dostatok produktu, ktorý som následne naniesla napríklad na svoje ramená. Vtedy som naozaj mala trblietavú a rozjasnenú pokožku.

Bath Latte

Bath Latte

Toto sprchové mlieko je obohatené o výživujúce mandle, kakao a med, Bath Latte zanechá pokožku vášho tela krásne jemnú a hodvábnu. Ako bonus, vonia nádherne, vlastne jeho vôňa je veľmi podobná tomu ako vonia Body Fondant. Toto sprchové mlieko je zabalené v plastovej flaštičke so zlatým vrchnákom a balenie mi veľmi pripomína flašu na mlieko, a preto vždy po umytí mám chuť vrátiť Bath Latte namiesto na moju poličku v kúpeľni do chladničky :). Musím povedať, že s týmto sprchovým mliekom som nadmieru spokojná. Po jeho použití nemám pocit akoby som mala pokožku obalenú neviditeľným filmom. Okrem Bath Latte som sa stretla len s jediným sprchovým gélom, s ktorým som rovnako spokojná, a to Yves Rocher Bio Vanille, o ktorom a ďalších produktoch od Yves Rocher som napísala samostatný blogový príspevok.

Le Fizz

Le Fizz

Le Fizz na prvý pohľad pripomína drahú švajčiarsku čokoládu no v skutočnosti sú to šumivé kocky do kúpeľa, ktoré vodu úžasne prevoňajú. Vždy keď si do kúpeľa pridám Le Fizz cítim sa potom maximálne zrelaxovaná. Toto je prvýkrát, čo som si kúpila takýto typ produktu, doteraz som vždy používala len penu alebo soľ do kúpeľa. Som preto rada, že som si hneď na prvýkrát vybrala tak dobre.

Life is Sweet

Life is Sweet

Túto kozmetickú taštičku bledomodrej farby so zlatým nápisom Life is Sweet používam na moje obľúbené rúže, aby som ich mala vždy po ruke a nemusela ich stále hladať medzi ostatným makeupom. Keď som si ju objednávala, zdala sa mi väčšia a priznám sa, že ma jej skutočná veľkosť trochu prekvapila. Nakoniec som, ale bola rada a vždy keď sa na ňu pozriem sa mi stále rovnako páči.

Tak toto bol posledný produkt z môjho Zoella Beauty haulu. Všetky veci boli objednávané z Feelunique. Na tejto stránke nájdete okrem aktuálnej rady Sweet Inspirations aj produkty z ostatných kolekcií. Vyskúšali ste už niektorý z produktov Zoella Beauty aj vy? Ak áno, napíšte mi do komentárov, ktorý a ako ste s ním boli spokojné, pretože by som rada vyskúšala ďalšie produkty, ale pre mňa je vždy ťažké si vybrať lebo vyzerajú všetky super, takže vaše odporúčania mi veľmi pomôžu :).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s