Bio kozmetika Yves Rocher – vanilkové pohladenie

Yves Rocher Everything

Francúzsku značku Yves Rocher registrujem už istý čas, ale nikdy som nič nevyskúšala, až kým mi moja kamarátka na narodeniny nedala túto sadu s vôňou vanilky. Môj balíček pozostával z troch produktov: sprchového gélu, krému na ruky a balzamu na pery.

Yves Rocher Bio Vanille – sprchový gél

Shower Gel

Musím hneď na začiatku napísať, že tento sprchový gel ma veľmi milo prekvapil. Už roky používam výhradne túhé mydla lebo nemám rada keď sprechové gély zanechávajú moju pokožku ako keby obalenú v neviditeľnom filme, ktorý nie a nie zmyť. Vôňa tohto sprchového gélu je príjemná a nevtieravá. Yves Rocher Bio Vanille má navyše aj exfoliačné účinky, čo v prekladne znamená, že vďaka pílingovým zrniečkam, ktoré obsahuje, moju pokožku zbavuje odumretých buniek. Tento sprchový gél som si tak obľúbila, že som sa rozhodla si ho kúpiť aj sama, keďže som ten darovaný už minula. Jedinou nevýhodou (aspoň pre mňa) je veľkosť balenia, ja som dostala klasické 200ml baleniektoré je absolútne nepraktické, ak si ho chcete vziať so sebou na dovolenku. Snažila som sa na internete nájť aj cestovnú verziu, ale neúspešne.

Yves Rocher Arnica – krém na ruky

Hand Cream

Krém na ruky Yves Rocher sa rýchlo vstrebáva a krásne pokožku mojich rúk hydratuje, za čo som veľmi vdačná, pretože v poslednom čase mám dosť suché ruky aj napriek tomu, že ešte ani nezačala jeseň! Balenie je skladné a zmestí sa do každej kabelky určenej na bežný pracovný deň.

Yves Rocher Vanille – balzam na pery

Lip Balm

Balzam na pery Yves Rocher Vanille moje pery zvláčni a vždy keď si ho nanesiem cítim príjemnú vôňu vanilky. Balenie je typické pre všetky balzamy –  vysúvacia tyčinka, ktorá je ľahko prenosná a zmestí sa do každej kabelky alebo kozmetickej taštičky.

Vyskúšali ste už nejaké produkty od tejto značky? Ak áno napíšte mi, ktoré aby som sa mohla inšpirovať. Takisto ak poznáte inú dobrú kozmetiku podobnú Yves Rocher a myslíte si, že stojí za vykúšanie, dajte mi vedieť v komentároch.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s