Prečo milujem produkty Bobbi Brown

DSC_0230

Kozmetická značka Bobbi Brown prišla na slovenský trh len v decembri 2015, a preto by som vám ju rada trochu predstavila, predtým ako ju vychválim až do neba.

Bobbi Brown je Newyorská vizážistka, ktorá v roku 1991 prišla s vlastnou radou rúžov, ktoré sa hneď po uvedení vypredali, ako keby ich dávali zadarmo. O štyri roky od jej debutu na kozmetickom trhu bola značka kúpená Estee Lauder Companies, ale Bobbi Brown zostala vo firme ako kreatívna riaditeľka, aby tak zabezpečila jej autentickosť.

V tomto príspevku by som vám chcela predstaviť štyri z jej produktov, ktoré používam a prečo ich milujem.

Skin Foundation SPF15 (odtieň Warm Ivory)

DSC_0236

Na makeup Skin Foundation SPF15 som narazila úplnou náhodou. Bola som práve v obchodnom centre lebo sa mi minul môj MAC Studio Fix Fluid, ktorý som používala predtým. Priamo oproti MACu sa totiž nachádzala vtedy práve novotvoréna predajňa Bobbi Brown. Neuveriteľne ma to potešilo, pretože o tejto značke som veľa čítala, ale nemala som možnosť ju dovtedy vyskúšať. Tak som namiesto do MACu zabočila do Bobbi Brown a oplatilo sa. Veľmi milý personál mi ochotne poradil s odtieňom makeupu, ktorý perfektne sadol k mojej pleti. Keď si ho nanesiem nemusím ho rozotierať až na krk, aby nebolo vidieť prechod medzi mojím prirodzeným odtieňom pleti a makeupom. Skin Foundation SPF15 ma ľahkú konzistenciu ktorá sa výborne nanáša, či už prstami alebo štetcom. Okrem toho krásne pleťzjednotí a na tvári pôsobí veľmi prirodzene. Na druhej strane, ale nemá takú kryciu schopnosť ako MAC Studio Fix Fluid, ktorý som používala predtým. Ja sa ale nesťažujem, keďže moja pleť nie je natoľko problematická, aby potrebovala stopercentné krytie a ak sa náhodou stane, že sa mi na tvári objaví vyrážka alebo začervenanie, použijem korektor. Uprednostňujem skôr prirodzenosľť, ktorú tento makeup poskytuje.

Sheer Finish Pressed Powder (odtieň Yellow Pale)

DSC_0258

Kúpa púdru už taká náhodná nebola. Moja pleť má tendenciu sa počas dňa lesknúť a tak som sa rozhodla zaobstarať si zmatňujúci púder. Keďže s makeupom som bola veľmi spokojná povedla som si, že prečo sa po púder nevybrať do Bobbi Brown. Sheer Finish Pressed Powder skvelo zmatňuje a je akoby bezfarebný, čiže ho môžete použiť na zafixovanie makepu akéhokoľvek odtieňa.

Lícenka Pretty Pink

DSC_0247

Dlhý čas som namiesto farby na líčka používala na zvýraznenie lícnych kostí bronzer. Zatúžila som však po zmene a tak keď som si bola kúpiť nový púder rozhodla som sa zabiť dve much jednou ranou a kúpila som si rovno aj lícenku. Lícenka má vysoký obsah pigmentu, ktorý zaručuje krásnu a výraznú farbu.

Face Mist

DSC_0250

Na osvieženie pleti počas dňa používam Face Mist od Bobbi Brown. Je zložený z výťažkov harmančeka, zeleného čaju a uhorky. Táto kombinácia pôsobí sviežo a nevtieravo. Pleť vyzerá po nanesení čerstvo a oddýchnuto. 

Toto boli štyri produkty, ktoré som zatiaľ od Bobbi Brown vyskúšala a rozhodne neboli posledné. Na záver by som chcela dodať, že cena za produkty tejto značky nie je najnižšia, ale mylím si, že sa do nich oplatí investovať, keďže kvalita v tom to prípade nazaj odpovedá cene.

A čo vy? Poznáte kozmetiku Bobbi Brown? Ak áno, ktorý produkt máte najradšej a prečo? Nechajte mi, prosím, vaše postrehy v komentároch.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s